• VERKKOKAUPPA
  • CLUB
Kokeile premium-tiliä
0
Oma autotalli
Lisää ajoneuvo
0
tuotetta #89-8567
0,00 €
Ostoskorisi on tyhjä

DT Spare Parts 4.90425 Liitin, paineilma 8 mm

Tuotenumero: 4.90425 EAN: 4047755232191
Arvostelut - 15
Kuvaus
  • Paino [g]: 48
  • Läpimitta [mm]: 8
  • Putki-Ø (mm): 6
  • Avainväli: 14 / 17
  • Tuotenumero: 4.90425
  • Meidän hintamme: 2,64 €
  • Tuotemerkki: DT Spare Parts
  • EAN numero: 4047755232191
  • Tila: Täysin
Käytä numero: 4.90425
Varastossa
2,64 €
(Hinta per kpl)

Hinta sis. ALV 24%

toimituskulut

Lisää toivelistaan
ILMAINEN KOKEILU! SÄÄSTÄ YLIMÄÄRÄISET 5 % JOKAISESTA TILAUKSESTA, JONKA TEET AUTODOC PLUSILLA!
Lue lisää

Arviot

Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: DT Spare Parts Liitin, paineilma 4.90425?

Arvioi tuote

Lisää kuvia tai videoita arvosteluusi
Lisää tiedostoja
4
15 asiakasta on arvioinut tämän tuotteen
0 tähdellä 5 tähdellä
Miten tähtiarvio lasketaan

Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.

Miten tarkistamme arvostelut

Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.

FAQ: Usein kysytyt kysymykset

0 Kysymykset
Onko sinulla muita kysymyksiä tuotteesta?
Kokeneet asiakasneuvojamme auttavat sinua mielellään! Autonosien autodoc.fi-asiantuntijasi
Lähetä kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät.
Syötä VIN-numerosi, jotta voimme käsitellä tiedustelusi nopeammin.

Maksutavat:
Maksa 4.90425 DT Spare Parts 4.90425 Liitin, paineilma ostoksestasi PayPal
Luotettava ja kätevä DT Spare Parts 4.90425 Jarruputkisarja 4047755232191 osien tilauksesi maksaminen MasterCard
DT Spare Parts 490425 Liitin, paineilma 4.90425 - osta käyttäen VISA - osta käyttäen VISA
Maksa verkossa Klarna avulla ilman ongelmia ostaaksesi Liitin, paineilma 4047755232191 DT Spare Parts 8 mm
Maksa DT Spare Parts 4.90425 Liitin, paineilma 4.90425 käyttäen klassista tilisiirtoa

Haluaisitko lisätietoa osasta DT Spare Parts Liitin, paineilma?

Lue Liitin, paineilma 490425 FAQ ja asiakkaiden arvioita!

Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä

Toimitustapa:
Jarruputkisarja DT Spare Parts 4047755232191: luotettava toimitus DHL avulla
Liitin, paineilma DT Spare Parts 4.90425: tilaa tänään ja saa se nopeasti UPS avulla
GLS kuriiripalvelu tulee toimittamaan sinun Liitin, paineilma DT Spare Parts 490425 osien tilauksen ajoissa

Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Si el total de su pedido es menos de 160 €, el coste del envío son 10,95 €.

  • 14 päivän palautusoikeus
    14 päivän palautusoikeus
  • Safe Order 200 päivää varten
    Turvallinen tilaus 200 päivää
  • Turvalliset maksut
    Turvalliset maksut
  • Ilmainen toimitus
    Ilmainen toimitus
DT Spare Parts 4.90425: samankaltaisia varaosia
DT Spare Parts 02.01.99.200001
DT Spare Parts 020199200001
DT Spare Parts 4047755232191
DT Spare Parts 4057795026025
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 83.04.008
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 8304008